Realizacja Roadmapy 2020 - część 1
Wielka dawka nowych funkcjonalności w SALESmanago
Ciągle pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności, aby pomóc naszym klientom wyprzedzić ich konkurencję. Od początku 2020 nasz zespół jest skoncentrowany na realizacji Roadmapy Produktu i stworzeniu najbogatszej w natywne funkcjonalności platformy CDP & Marketing Automation na rynku. Prezentujemy nowe funkcjonalności SALESmanago, które zostały opracowane w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a obecnie realizowane są w ramach najnowszej aktualizacji systemu.
30 kwietnia, 10:00
Zarejestruj się

Podczas prezentacji poznasz nowe funkcjonalności SALESmanago:

 • analityka predyktywna,
 • kreator widżet social proof,
 • kreator pop-upa z grafiką,
 • etap pierwszy Live Chat 2.0 wraz z Automatic Sales Chat,
 • website automation rule w regułach i workflow,
 • analityka sprzedaży w poszczególnych analitykach.
Katarzyna Rejdych

Katarzyna Rejdych

Product Director

Od ponad 5 lat związana z rynkiem marketing automation. Swoją wiedzę i doświadczenia budowała realizując wdrożenia dla największych klientów SALESmanago. Odpowiadała za edukację i utworzenie platformy e-learningowej dla przyszłych specjalistów marketing automation. Obecnie odpowiada za rozwój platformy, koordynując wdrożenia nowych funkcjonalności i ułatwiając marketerom ich codzienną pracę.

Dlaczego warto?

Marketing Automation jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w ostatnich latach. Oczekuje się, że wydatki na narzędzia do automatyzacji marketingu osiągną 25,1 mld USD rocznie do 2023 r. Jednak średnio tylko 51% firm korzysta obecnie z automatyzacji marketingu.

 • 79% firm osiągających najlepsze wyniki korzysta z automatyzacji marketingu przez trzy lub więcej lat. (Venture Harbor, 2017)
 • Ponad połowa firm B2B (58%) planuje wdrożyć tę technologię. (Emailmonday, 2018)
 • Nowoczesna technologia może zautomatyzować 45% czynności, za wykonywanie których ludzie otrzymują wynagrodzenie (Mckinsey, 2017)

Komunikacja na dzisiejszym konkurencyjnym rynku musi być spersonalizowana. Wiedząc, czego potrzebują twoi klienci, możesz komunikować się w sposób przyciągający ich uwagę. SALESmanago Marketing Automation pomaga zrozumieć te potrzeby i oczekiwania oraz zapewnia odpowiednie narzędzia do ich rozwiązania.

 • 54% marketerów twierdzi, że wzrost wskaźnika zaangażowania jest ich głównym priorytetem w e-mail marketingu. (Ascend2, 2016)
 • 42% marketerów nie wysyła ukierunkowanych wiadomości e-mail. (MarketingProfs, 2016)
 • Odbiorcy są o 75% bardziej skłonni klikać wiadomości e-mail z kampanii podzielonych na segmenty niż kampanie niesegmentowane. (MailChimp, 2017)

Umiejętność reagowania na najnowsze trendy za pomocą odpowiednich rozwiązań ma kluczowe znaczenie dla strategii. Spraw, aby Twój zespół marketingowy pracował z maksymalną wydajnością. Zmniejsz wydatki i czas poświęcony na przygotowanie kampanii i uzyskaj więcej konwersji na swojej witrynie. Osiągnij to wszystko dzięki Marketing Automation!

2020 © All Rights Reserved. Regulamin